Spływy kajakowe dla firm jesienią

spływy kajakowe dla firm

Integrujące spływy kajakowe dla firm

W ostatnich latach coraz modniejsze są wyjazdy firmowe mające na celu integrację zespołu lub jego motywację. Pracodawcy decydują się na takie rozwiązania, ponieważ pracownicy czują się wtedy docenieni. Dodatkowo, po krótkim odpoczynku pracują efektywniej i lepiej. Bardzo często podczas takich wyjazdów realizowany jest program, który ma na celu aktywizację uczestników, podniesienie poziomu adrenaliny. Możliwe jest też sprawdzenie jak radzą sobie poszczególne zespoły w różnych sytuacjach, wymagających współpracy. Często takimi dodatkowymi aktywnościami są escape roomy, paintball, rafting lub spływy kajakowe. I to właśnie spływy kajakowe dla firm stają się coraz bardziej popularną atrakcją podczas wyjazdów firmowych. Kajakowe spływy Kaszuby, to świetna rozrywka dla większości pracowników.

Taniej i mniej tłoczno w końcu sezonu

Wyjazdy takie najczęściej realizowane są w lecie, podczas ścisłego sezonu turystycznego. Taki wybór terminów nikogo nie dziwi. Gwarancja dobrej pogody, słońce i brak deszczu zachęcają bowiem do aktywnego wypoczynku. W lecie działa też znacznie więcej firm organizujących takie atrakcje. Okazuje się jednak, że jesień, zwłaszcza miesiące takie wrzesień i październik, również są bardzo dobrą alternatywą dla tego typu wyjazdów. Za wyborem tego terminu stoi przede wszystkim fakt, że ruch turystyczny na wielu rzekach w Polsce o tej porze jest już znacznie mniejszy niż w ścisłym sezonie turystycznym.

Kolejnym argumentem by zdecydować się na kajaki na Kaszubach w sezonie jesiennym są ceny – często znacznie niższe niż w miesiącach czerwiec-sierpień. Dla wielu firm organizujących takie atrakcje początek jesieni to końcówka sezonu, a co za tym idzie obniżają ceny swoich usług.

Malownicze jesienne lasy widziane z kajaka

Ważne jest też miejsce, a raczej rzeka jaką wybierzemy na organizację spływu. Polska jesień słynie z pięknych kolorowych liści na drzewach. Podziwianie ich z kajaka będzie stanowiło niesamowitą ucztę dla oczu każdego uczestnika spływu. Dlatego warto wybrać odpowiednią lokalizację. Spływy kajakowe Wda to z pewnością doby wybór, ponieważ rzeka ta przepływa przez Kaszuby, a więc jedną z najbardziej malowniczych krain w Polsce. Słynne kaszubskie lasy ozłocone kolorowymi liśćmi drzew stanowić będą malownicze tło do dobrej zabawy każdej imprezy firmowej. Ważny jest też wybór organizatora, ponieważ od jego umiejętności zintegrowania grupy wiele zależy. Z pewnością kajaki Wda to dobry pomysł na organizację jesiennego wyjazdu firmowego dla pracowników. Przyczyni się on do wielu pozytywnych zmian w zespole oraz optymistycznie nastroi pracowników na długie zimowe wieczory.

Spływy kajakowe dla firm jesienią
Przewiń na górę