Wejście na Mnicha jesienią jako integracja

wejście na Mnicha

Integracyjne wejście na Mnicha

Integrowanie wszystkich współpracowników, zwłaszcza w średniej wielkości przedsiębiorstwach, to ważne zadanie. Pozwala wpłynąć na atmosferę w pracy oraz jej efektywność. Dobrze zintegrowani pracownicy stają się wydajniejsi i chętnie wspomagają się w codziennych obowiązkach. Dzięki temu firma prężnie działa i się rozwija. Jednym z powszechnych sposobów na integrację są spływy kajakowe dla firm. Jednakże warto zastanowić się nad wyborem innego rodzaju wyjazdu integracyjnego, jak wejście na Mnicha. Jest to wspaniały sposób na przygotowanie pracowników do współpracy i wzajemne pomaganie sobie.

Wspinaczka pod okiem przewodnika

Wejście na Mnicha ma w sobie cząstkę z wyzwania. Należy bowiem w pewnych miejscach szlaku wykazać się siłą oraz umiejętnościami wspinaczkowymi. Mimo elementów wspinaczkowych jest to jednak świetna wyprawa dla każdego. Nie ma bowiem potrzeby wykazywania się specjalnymi zdolnościami i z pewnością każdy pracownik podoła wyzwaniu. Wejście na Mnicha lub też wejście na Gerlach może przyczynić się do pojawienia odrobiny adrenaliny, lecz jednocześnie nie jest to wyzwanie ponad siły amatorów wspinaczek górskich.
Warto zdecydować się na usługi profesjonalnego przewodnika, który nie tylko poprowadzi całą grupę odpowiednim szlakiem, lecz również zadba o odpowiednie przygotowanie wszystkich do trasy. Wskaże również najlepsze etapy do nauki współpracy. Mnich z przewodnikiem to świetny pomysł na wyjazd integracyjny, który przyniesie oczekiwane rezultaty w postaci lepiej współpracującej grupy.

Zacieśnianie relacji

W przeciwieństwie do spływów kajakowych, podczas górskiej wędrówki oraz wspinaczki współpracownicy mają więcej okazji do rozmów oraz wymiany swoich poglądów. Dzięki temu relacje nieco się zacieśniają, a konieczność radzenia sobie w czasem nieco trudniejszych warunkach zachęca do swobodnego zachowania. Dlatego też wycieczki na Gerlach lub Mnicha powinny stać się powszechniejsze i znacznie chętniej wybierane jako sposób na lepsze zintegrowanie grupy współpracowników. Taki rodzaj wyjazdu to najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorstw zatrudniających kilku lub kilkunastu pracowników.

Wejście na Mnicha jesienią jako integracja
Przewiń na górę